Wpisanie Instruktor Dla dzieci 4

Naucz dzieci, aby wpisać zabawny sposób. Z Wpisanie

instruktora dla dzieci 4, dzieci uczą się dotknąć typu na pełne zabawy, przygody na Typer Island, gdzie zwiedzić 5 unikalnych regionów wyspiarskich, Capture the Castle i odkryj Lostniesamowite wyniki! Jon K.

Uhler Używamy tej pozycji dla trójki naszych dzieci do szkoły

w kraju i został zaskoczony na wyniki! Wszystkie

nasze dzieci nauczyły się pisać w bardzo krótkim czasie – w tygodniu! Ponieważ praca jest „fun”, dzieci chcą to zrobić i cieszyć

się powodzeniem jest w stanie

pisać. To musi jeszcze trochę oversite od rodzica, ale to bardzo minimalne i proste.

Polecam ten produkt bardzo wysoko. ps jak również spróbowaliśmy Mavis Beacon

i nie

lubią tego programu bardzo w porównaniu do instruktora Wpisanie. 20 z 20 osób uznało tę recenzję za pomocną. Dobry Produkt By Shopper mam podwójne 10 roku życia i 12 lat. Zostały one „zmuszony” do używania tego co najmniej raz w tygodniu przez 30 minut! Mówię „na siłę”, ponieważ oni (oczywiście) będzie o wiele bardziej w grę wideo niż instruktor pisania! Ha! Ale widziałem poprawę we wszystkich trzech z nich od Bożego Narodzenia. Mają one jednak znudzony tym, więc szukam różnych wpisanie CD-ROM.

Dla pieniędzy, jest to miły programu dla

początkujących! 27 z 30 osób uznało tę recenzję za pomocną. Wszystkie trzech

synów miłość to Jane D. Kim My ośmioletni syn lubi to SW tyle – chciał mnie napisać recenzję.

Wszystkie trzy z naszych synów (podwójne 8s i 10 lat) uczą się typ szybkiego … Zobacz wszystkie 32 opinie klientów …
Amazon Sales Rank: # 531 w Brand Oprogramowanie: Indywidualne Software, Inc Model: 8022346 Data wydania: 2008-08-01 ESRB Rating: Wszyscy Platformy: Windows 98, Windows 2000, Windows XP Format: CD-ROM Wymiary: 0,15 kg Funkcje The Lost regionu Miasto zostało dodane w celu zwiększenia motywacji i zabawy.

Dwa nowe, ekscytujące gry zostały dodane w Lost City: The Lost City Adventure i QWERTY BERT. Treści został zaktualizowany w celu zapewnienia wieku konkretne opcje. Obecnie 10 Wpisanie Plany do wyboru podczas nauki wpisz

Adventure Typer Island. Hiszpański instrukcje i głos lektora ułatwić naukę w języku hiszpańskim.

Comments are closed.